Аудіореклама в мережевих радіостанціях  у Західному регіоні

 

 1. Волинська область (м.Луцьк)
 2. Івано-Франківська область (м.Івано-Франківськ)
 3. Рівненська область (м.Рівне)
 4. Хмельницька область (м.Хмельницький, м.Кам»янець-Подільський)
 5. Тернопільська область (м.Тернопіль)
 6. Чернівецька область (м.Чернівці)
 7. Закарпатська область (м.Ужгород)

Приклади:

 

Для того щоб зробити замовлення НАТИСНІТЬ зателефонуй менеджеру  і ми допоможемо вам обрати радіостанції і прорахувати вартість реклами на радіо!

Вартість радіореклами не має єдиної цінової політики, вона залежить від вибору хвилі радіо ФМ, загального обсягу, і багатьох інших факторів.

logo люксиРадіо Люкс FМ — мережева музично-розважальна радіостанція. 29 міст мовлення, в м. Львів місцевий ефір.
Формат — Hot AC. Слоган: «Вмикай настрій!». Люкс FМ — актуальні новини,  веселий настрій, влучний гумор, стійкий інтерес активних та молодих слухачів!  В ефірі багато інтерактиву; часті гості студії — популярні представники шоу-бізнесу. Цільова аудиторія радіостанції — населення у віці 18-35 років.
Relax_logo_1200x630

Музичний формат радіо Relax це легка приємна музика, яка сприяє повноцінному відпочинку, допомагає слухачам відволіктися від життєвих проблем. Радіо Relax це музика для душі!

Основна аудиторія слухачів – люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) жінки.

Русское радио  — радіомережа, яка отримала визнання у всьому світі, і наш регіон не є винятком. «Русское радио» завжди викликало інтерес у слухача. Аудиторія радіостанції характеризується широким охопленням вікових категорій, що робить її ефективним носієм реклами. Аудиторія: дорослі люди старше 30 років, які мають певний статус і досить стабільне матеріальне становище. Більшість з них — керівники, фахівці, що відбулися в професійному плані люди.
Наше радиоЦільова Аудиторія «Наше радіо» — Ч/Ж 20-45 років. Ядро: Ч/Ж 25-45 років. Пісні. Жарти. Гроші. Зірки. Радіостанція для всієї родини. Кращі пісні українських і російських виконавців 90-х, 2000-х, і найпопулярніші сучасні хіти вітчизняного шоу-бізнесу. За своїм звучанням, манері спілкування і музиці, станція близька кожному жителю України.
хитХIT FM — це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об’єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, «ХIT FM» придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами! Аудиторія: Ядро аудиторії «Хіт ФМ» — жінки і чоловіки, віком від 18 років і старше із середнім і високим рівнем доходу.
Авторадио Цільова Аудиторія «Авторадіо»: Чоловіки 25-45 років. Ядро: Чоловіки 30-39 років. Авторадіо — сервісна станція для тихий, хто за кермом. Музика, яка створює настрій, корисна своєчасна інформація для водіїв та пасажирів. Перше Автомобільне радіо — головна кнопка в твоїй машині!
Радіо Roks  — станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій.Ядро аудиторії «Рокс ФМ» — чоловіки від 35 до 50 років, менеджери вищої та середньої ланки. Це платоспроможна аудиторія — 68% високо забезпеченої і забезпеченої аудиторії на Радіо Roks.
Kiss Fm  – радіостанція з переважно з чоловічою цільовою аудиторією, а саме чоловіки приймають рішення при купівлі автомобіля. Kiss Fm — динамічна і прогресивна станція Україна з постійно зростаючою аудиторією.Ядро аудиторії  — активні молоді люди у віці від 18 років і старше із середнім і високим рівнем доходу.
pyatnitsa-logo1Радіо Пятниця — улюблена душевна компанійська музика, улюблені естрадні популярні пісні, «золоті хіти» вітчизняних та зарубіжних виконавців 80-х, 90-х, 2000-х.
мелодіяРадіо Мелодія  – якісний мікс з найбільш улюблених зарубіжних шлягерів. Перше місце в аудиторії жінок у віці 25-45 років c доходом середній і вище.
 Основна аудиторія Радіо Шансон — 25 — 60 років, чоловіки і жінки з доходом вище середнього, ініціативні, самостійні, що відрізняються лояльністю до радіостанції, переважно власники автомобілів.

Шановний клієнт, якщо ви бажаєте результативно і швидко донести споживачеві  про ваші продукт (товари) або послуги, акції, бонуси зв’яжіться з нами для замовлення аудіореклами на радіо ФМ

Сьогодні реклама на радіо є найдієвішим і недорогим рекламоносієм, який має ряд переваг, а саме:

 1. майже у кожного є радіоприймач: в авто, маршрутці або дома
 2. лояльна ціна на розміщення рекламного матеріалу
 3. 80% слухачів хоч б раз у неділю слухають радіо
 4. аудіореклама ніколи не відволікає від повсякденної роботи
 5. більш економно використовує рекламний бюджет, що підвищує ефективність вкладення коштів на рекламу
 6. дозволяє завдяки широкій аудиторії результативно впливати на уяву слухача
 7. незалежно від віку, радіо слухають усі

Використовуючи популярність і високі рейтинги радіоносіїв, ваша рекламна кампанія принесе вам нових клієнтів і успіх. Ми гарантуємо максимальний результат і серйозну віддачу реклами на радіо, і професійну роботу, а саме:

 • визначимо вашу цільову аудиторію
 • підберемо кращі радіостанції
 • створимо креативний аудіоролик
 • підготуємо медіаплани виходів обраних вами радіостанцій з оптимальним бюджетом
 • забезпечимо контроль виходів ваших роликів в ефірі.

САМІ НАЙКРАЩІ НОСІЇ!