Аудіореклама в мережевих радіостанціях  у Західному регіоні

 

 1. Волинська область (м.Луцьк)
 2. Івано-Франківська область (м.Івано-Франківськ)
 3. Рівненська область (м.Рівне)
 4. Хмельницька область (м.Хмельницький, м.Кам»янець-Подільський)
 5. Тернопільська область (м.Тернопіль)
 6. Чернівецька область (м.Чернівці)
 7. Закарпатська область (м.Ужгород)

Приклади:

 

Чому радіо ФМ? Ваші вигоди.

 • Висока якість сигналу. Трансляція передач відбувається в діапазоні ультразвукових хвиль (частотна модуляція)
 • Платоспроможна аудиторія. Найактивніший слухач сьогодні за даними «Радіокомітету» – це автомобіліст. Типовий слухач-автомобіліст має дохід вище середнього, він одружений, його вік 25—44 роки. Пік слухання радіо в автомобілі припадає на ранок і день
 • Миттєва трансляція. За тиждень вас почують понад 70%! Переважно слухають на роботі, вдома та в автомобілі. Найпопулярніші години: 8:00—9:00 год, з 10:00 до 15:00. У вечірні години на високому рівні увага утримується до 19:00 год.
 • Емоційна Потужність. Вплив та настрій та емоції людей за допомогою музики, тембру голоса диктора, звукових ефектів
 • Гнучкий та дешевий засіб комунікації. Вибір радіо ФМ у відповідності з бюджетом, тематикою, інтересами, смаками вашої аудиторії
logo люксиРадіо Люкс FМ та радіо Максимум.  29 міст мовлення, в м. Львів місцевий ефір.
Формат — Hot AC. «Один ефір — одна країна! До перемоги! Все буде Україна»Люкс FМ — актуальні новини,  веселий настрій, влучний гумор, стійкий інтерес активних та молодих слухачів!  Цільова аудиторія радіостанції — населення у віці 18-40 років.
Relax_logo_1200x630

Музичний формат радіо Relax це легка приємна музика, яка сприяє повноцінному відпочинку, допомагає слухачам відволіктися від життєвих проблем. Радіо Relax це музика для душі!

Основна аудиторія слухачів – люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) жінки.

Наше радиоЦільова Аудиторія «Наше радіо» — Ч/Ж 20-45 років. Ядро: Ч/Ж 25-45 років. Пісні. Жарти. Гроші. Зірки. Радіостанція для всієї родини. Кращі пісні українських і російських виконавців 90-х, 2000-х, і найпопулярніші сучасні хіти вітчизняного шоу-бізнесу. За своїм звучанням, манері спілкування і музиці, станція близька кожному жителю України.
хитХIT FM — це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об’єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, «ХIT FM» придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами! Аудиторія: Ядро аудиторії «Хіт ФМ» — жінки і чоловіки, віком від 18 років і старше із середнім і високим рівнем доходу.
Авторадио Цільова Аудиторія «Авторадіо»: Чоловіки 25-45 років. Ядро: Чоловіки 30-39 років. Авторадіо — сервісна станція для тихий, хто за кермом. Музика, яка створює настрій, корисна своєчасна інформація для водіїв та пасажирів. Перше Автомобільне радіо — головна кнопка в твоїй машині!
Радіо Roks  — станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій.Ядро аудиторії «Рокс ФМ» — чоловіки від 35 до 50 років, менеджери вищої та середньої ланки. Це платоспроможна аудиторія — 68% високо забезпеченої і забезпеченої аудиторії на Радіо Roks.
Kiss Fm  – радіостанція з переважно з чоловічою цільовою аудиторією, а саме чоловіки приймають рішення при купівлі автомобіля. Kiss Fm — динамічна і прогресивна станція Україна з постійно зростаючою аудиторією.Ядро аудиторії  — активні молоді люди у віці від 18 років і старше із середнім і високим рівнем доходу.
12096Радіо Українських доріг — усі дороги до перемоги!Музика, новини, програми інформаційного та соціального напрямку (про логістику та ситуацію в Україні для волонтерів, військових та бізнесу)
мелодіяРадіо Мелодія  – якісний мікс з найбільш улюблених зарубіжних шлягерів. Перше місце в аудиторії жінок у віці 25-45 років c доходом середній і вище.
 Основна аудиторія Радіо Шансон — 25 — 60 років, чоловіки і жінки з доходом вище середнього, ініціативні, самостійні, що відрізняються лояльністю до радіостанції, переважно власники автомобілів.
Для того щоб зробити замовлення НАТИСНІТЬ зателефонуй менеджеру і ми допоможемо вам обрати радіостанції і прорахувати вартість реклами на радіо!

Як ми працюємо.

 • Визначаємо УТП, виявляємо аудиторію
 • Вибираємо засоби комунікації
 • Робимо розрахунок вартості
 • Підписуємо угоду
 • Розробляємо медіаплан, створюємо дизайн, записуємо ролики…Використовуючи популярність і високі рейтинги радіоносіїв, ваша рекламна кампанія принесе вам нових клієнтів і успіх.

Ми завжди уважні до деталей і гнучких дій для легкої комунікації з клієнтами.

САМІ НАЙКРАЩІ НОСІЇ!